Ing. arch. Simona Hubáčková

Nabídka služeb

» kompletní studie interiérů

» rekonstrukce bytů a rodinných domů

» proměny jednotlivých místností bydlení

» rekonstrukce bytových jader

» návrhy koupelen a kuchyní

» doporučení na osvědčené dodavatele

» Feng Shui rozbory a konzultace

» osobní konzultace a poradenství

» malba obrazů

Interiéry bytů a rodinných domů
Myslím, že právě prostor kde bydlíme nás v našem životě nejvíce ovlivňuje a je důležité, abychom se v našem domově cítili opravdu dobře. Každý z nás si zaslouží žít spokojený život plný radosti. Já nemohu Váš život zlepšit, ale mohu Vám pomoci, jak na to. Již úprava Vašeho bydlení může být prvním krokem k lepšímu životu a ke zlepšení vztahů mezi členy celé rodiny. Ve svých návrzích používám /pokud si to klient přeje/ principy čínské filosofie Feng Shui a snažím se o rozmístění věcí tak, aby energie volně a správně plynula prostorem. Tuto energii je nutné rozmístit podle funkčního využití jednotlivých místností bytu/domu tak, aby v obývacím pokoji vzniklo ideální místo pro setkávání a společné chvíle celé rodiny, abychom si v ložnici dokázali odpočinout a nebo aby vznikl příjemný prostor pro tvůrčí chvíle Vašich dětí. Důležité je také použití vhodných materiálů a barev, které mají na kvalitu Vašeho bydlení také velký vliv.
Každý máme různé životní potřeby, návyky, každý se ocitáme v jiné životní situaci či věku. Proto prosazuji zásadně individuální přístup ke každému z Vás, každý návrh je jiný, přizpůsobený Vám. Vždy se snažím o nové, lepší řešení, tak aby byl prostor příjemný, nový, moderní a prakticky využitelný. Často navrhuji atypický nábytek „na míru“, právě kvůli lepšímu využití prostoru. Součástí návrhu jsou samozřejmě má doporučení na kvalitní dodavatele, se kterými již delší dobu spolupracuji. V této oblasti nabízím také osobní konzultace a poradenství.

Rekonstrukce bytových jader, kuchyní a koupelen
Mohu Vám pomoci také s rekonstrukcí bytového jádra, s návrhem nové kuchyně či koupelny. Tyto prostory využíváme ve svém životě denně a proto je důležité, aby byly vytvořeny přesně podle Vašich požadavků, s maximálním využitím prostoru a funkčně. S řešením těchto místností mám jako bytový architekt zkušenosti a pomohu Vám předejít chybám, které často vznikají a tím znepříjemňují užívání těchto místností. Důležitá je také kvalita provedení detailů. Připravím kompletní podklady pro dodavatele a jednotlivé profese, které slouží pro přesné provedení stavebních prací a úprav. /kladečský plán, elektrorozvody, podklady pro truhlářskou výrobu ad.../

Interiéry nebytových prostor
Moje práce nezahrnuje jen zlepšování bydlení, ale provádím i studie interiérů na pracovištích, ve veřejných budovách, hotelích, restauracích, rekreačních zařízeních, kancelářských prostorech apod. V těchto prostorech trávíme také podstatnou část života a i tam je důležité příjemné, energeticky vyvážené prostředí, což přispěje k lepším pracovním výkonům a naopak k lepé strávenému volnému času.

Malování obrazů
Obrazy výrazně ovlivňují prostředí, ve kterém se pohybujeme a zachycují v sobě stejně jako vše kolem nás určitou energetickou informaci. Velice ráda doplním i Vaši místnost obrazem určeným přímo pro Vás nebo pro Vaše blízké. Může pomoci k vyladění problematických vztahů mezi lidmi, k pocitu svobody, radosti nebo sebelásky. Tyto obrazy lze objednat také jako dárek pro Vaše blízké. Vždy budu usilovat o to, aby jim přinesly radost, harmonii a světlo do jejich života.

Postup spolupráce a cena
Na první nezávazné schůzce Vás seznámím s nabídkou služeb mého ateliéru a ukážu Vám projekty již zrealizovaných zakázek, na nichž si můžete ověřit, zda Vám daný způsob provedení projektu vyhovuje. Pokud se pro mé služby rozhodnete, vytvořím návrh smlouvy s cenou pro konkrétní zadání. První schůzka se většinou odehrává v prostorech, které jsou předmětem návrhu. Pokud je potřeba, je celý prostor zaměřen a zdokumentován fotografiemi. Následuje několik schůzek /jejich počet záleží na velikosti projektu a detailu provedení/, na kterých Vám předvedu většinou 2-3 varianty návrhu v různých fázích rozpracovanosti projektu. Pokud byste si přáli, můžeme provádět konzultace i prostřednictvím emailu či skype ad. a šetřit tím Váš čas. Součástí návrhu je architektonická studie zahrnující dispoziční řešení až po návrh detailů a doplňků. Vše může být upraveno Vašimi požadavky.

Statistika: